2014 m. gruodžio 9 d., antradienis

Viešpats Jagannath'a ir epidemijaKartą užėjo rimta epidemija, labai daug žmonių susirgo, o kai kurie ligoniai netgi mirė. 

Viešpats Jagannath'a pasirodė pudžiariui (pujari - tas, kuris tarnauja šventykoje Dievybėms, atlieka apeigas, siūlo maistą, rengia, prausia ir t.t.) sapne ir pasakė, kokiais vaistais reikia gydyti tą ligą. Taigi ryte pudžiaris sukvietė visą kaimą ir liepė jiems surinkti reikiamus ingredientus vaistams. Tačiau vieno ingrediento jie negalėjo rasti, nes jis neaugo jų vietovėje. Vėliau tą dieną mažas berniukas atėjo, nešdamas šaką, kurią atidavė pudžiario žmonai, sakydamas: "Aš atnešiau tai tavo vyrui, bet jo čia nėra, taigi atiduodu tau." 

Kai pudžiaris sugrįžo ir pamatė šaką, jis labai susijaudino ir pasakė: "O, tai kaip tik tai, ko mums reikėjo, tai paskutinis augalas, kurio reikia, kad pagamintume vaistus! Kas atnešė tai?". Žmona atsakė: "Labai mielas mažas berniukas atnešė ją. Nemanau, kad jis iš mūsų kaimo, bent jau nesu jo mačiusi anksčiau". Taigi, jie padarė vaistus ir visi pasveiko.

Nuo tos dienos Viešpats Jagannath'a pelnė pagarbą iš netgi ne hindu.

Versta iš: http://www.iskcondesiretree.net/profiles/blogs/pastimes-of-lord-jagannath

0 Komentarai (-ų):

Rašyti komentarą

Užsisakykite Rašyti komentarus [Atom]

<< Pradinis puslapis